تبلیغات
Weblog Gorhe Electoronic sadra - اخبار
 
ما برای درک مطلب آمدیم نی برای کسب مدرک آمدیم

اخبار

نوشته شده توسط :pouria
یکشنبه 29 فروردین 1389-04:30 ب.ظ

به نام خدا

1.     ریاست (سرپرست) جدید دانشگاه صدرا، آقای دکتر نویدبخش در روزهای اخیر کورسوی امیدی را برای ادامه به کار دانشگاه صدرا و منحل نشدن آن، در دل دانشجویان گشوده است.

مهدی نویدبخش که از 25 اسفندماه 88 در عملیاتی کاملاً بی سر و صدا و مخفیانه از جانب وزارت علوم، بر کرسی ریاست صدرا تکیه زده است؛ با ایدئولوژی های خاص خود قصد دارد به جبران ضررهای بی شماری که اکبریان و یارانش بر پیکر صدرا وارد آوردند، همت گمارد.

2.    طبق آخرین اعلام نماینده کمیسیون ماده9 وزارت علوم، مهدی نویدبخش در مهلت و موعدی 6ماهه به عنوان سرپرست موقت دانشگاه صدرا شمرده خواهد شد و در صورت موفقیت و ارائه بیلانی صعودی، می تواند به عنوان رییس دانشگاه شناخته شود.

3.   گرچه پس از برچیدن شدن بساط ریاست بی کفایت و نالایق پیشین دانشگاه صدرا که دوسال از عمر صدها نفر از دانشجویان صدرا را لگدمال کرد، با توجه به آمدن ریاست جدید، امیدهای زیادی نسبت به آینده ای خوب در دل دانشجویان دیده می شود؛ ولی هنوز ریشه های مدیریتی دانشگاه در چنگال نالایقان تحت امر او می باشد.

از جمله این افراد می توان به آقایان گر ـ مر ـ خا ـ و ـ ا و... و خانمها ر ـ مس و... اشاره کرد.

جالب اینجاست که تمامی افراد نامبرده شده در این خبر، در پوشش ها و ظاهرنمایی هایی اسلام نمایانه قصد دارند تا بر رشته افکار ریاست جدید نیز چنبره زده و اندیشه های مدیریتی وی را به تسخیر اوهام و خیالات ماقبل تاریخی خود در آورند.

4.   فراوانی شکایات و دوندگی های بی امان دوماهه دانشجویان و اساتید و امنای دانشگاه در وزارت علوم، مسأله دانشگاه صدرا را در این وزارتخانه حائز اهمیت فراوانی کرده بود. به همین جهت بنا به گفته دکتر نادری یک روز تمام از وقت وزیر علوم را به خود مشغول کرده بود. دست آخر نیز دستور اخراج نهایی اکبریان از ریاست صدرا توسط وزیر علوم، صادر شد.

این شکایات به قدری فراوان بود که رابطه ها و کانالهای متعدد سیاسی اکبریان نیز نتوانست کاری از پیش ببرد و قدرت مافوق بشری الهی بر قدرت های مادی و دنیوی دنیا دوستان فائق آمد.

5.    اکبریان و همسر او خانم بهرامچی، هنوز با استفاده از کانالهای کناری خود در بیت رهبری و ... سرگرم چانه زنی بیهوده و بچه گانه ای مبنی بر گشودن راه بازگشت به قدرت هستند.

باری دیگر میگوییم که چه خوش گفته اند: « ..... یارو را به ده راه نمیدادند.. سراغ کدخدا را می گرفت...
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox