تبلیغات
Weblog Gorhe Electoronic sadra - آخرین اخبار
 
ما برای درک مطلب آمدیم نی برای کسب مدرک آمدیم

آخرین اخبار

نوشته شده توسط :pouria
یکشنبه 15 فروردین 1389-11:10 ق.ظ

همدانشگاهیان گرامی، سلام!

همان طور که مطّلع هستید اکنون، دومین جنگ قدرت تاریخ دانشگاه صدرا پس از ماه ها کش و قوس ، دیگر بار به نفع دانشجویان مظلوم و حق طلبِ دانشگاه صدرا، پایان یافته و حکم "سرپرست" جدید دانشگاه ، توسط شخص وزیر علوم ، مهمور و امضا شده است. نیز، وی به زودی به دانشجویان معرفی می گردد. در این میان، ذکر چند نکته ضروری است:

1. نام موسسه صدرالمتالهین جزو لیست 40 تایی موسسات آموزشی غیر انتفاعی است که به دلیل مشکلات هیئت موسس و ... در معرض انحلال هستند. پس این خطر، کماکان بر قوة خود باقیست.

2. وزارت علوم مهلتی 6 ماهه مقرّر کرده، که اگر حین این 6 ماه اوضاع دانشگاه ما به سامان گردد، موسسه از خطر انحلال رهایی می یابد و ورودی جدید اخذ می گردد، و موسسه در مسیر رشد قرار می گیرد. و الاّ داستان صدرا را تمام شده بدانید.

3. درخواست و استدعای ما از شما دوستان همراه و همدرد، این که: تمام تلاش خود را به کار بندیم تا این 6 ماه به طرز هرچه نیکوتر و مطلوب تر بگذرد. چرا که بدین نحو، به نفع خود ، خدای خود و خلق خدا، قدم خیری برداشته ایم. پس بیایید با یکدیگر پیمان بندیم که تمام تلاش خود را در جهت بهبود امور انجام دهیم. دوستان عزیز! فرد جدید به عنوان "سرپرست" معرفی می گردد و این 6 ماه به هر صورت بر ما خواهد گذشت، ولی در پایان، نتیجه می تواند به ضرر ما ، یا به نفع ما رقم بخورد. پس بیاییم و در این 6 ماه-یک ترم- نه از موضع طلب کاری، که از موضع هم کاری و دل سوزی در  دانشگاه رفتار کنیم. بدیهی است که این درخواست به این معنا نیست که کسی زیر بار ظلمی برود، یا از مطالبه حقوق طبیعی خود بگذرد. 

4. باشگاه دانشجویان صدرا در بدو ورود سرپرست جدید از شما در خواست می کند که ، دانشجویان ، گروه ها و انجمن های علمی و کلیه کسانی که  که در مدّت این 5/1 سال حقی از ایشان ضایع گشته قابل جبران باشد یا نه- برای پر کردن فرم شکایت به نمایندگان باشگاه مراجعه کنند، تا این شکایات به پیوست شکایات قبلی به دست سرپرست جدید و وزارت علوم برسد. (چرا که اختاپوس تشنه قدرت تا لحظه مرگ فعّال است و اگر بتواند صفحات تاریخ را پاک می کند، تا مدرک جرمی برای وی باقی نماند، و بتواند مارموزانه به اریکه قدرت برگردد.)

و هم چنین برای ارائه پیشنهاد و انتقال تجربیات برای مدیریت بهتر دانشگاه ، لطفاً از هیچ تلاشی فرو گذار نکنید.

5. در انتها از شما سروران همراه تقاضا داریم قدم بر چشم ما نهید، و در اوّلین اجلاس عمومی دانش جویان دانشگاه صدرا که همراه با جشن شکر گذاری و پیروزی دانشجویان برگزار می گردد، در تاریخی که اعلام خواهد شد شرکت نمایید./ اطّلاعات بیشتر در مورد زمان دقیق و ریز برنامه ها متعاقباً اعلام می گردد. لازم به ذکر است که این نشست می تواند برای آینده ما و صدرا بسیار سرنوشت ساز باشد، پس حتی المقدور سعی بفرمایید شرکت کنید.درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox