تبلیغات
Weblog Gorhe Electoronic sadra - اخبار
 
ما برای درک مطلب آمدیم نی برای کسب مدرک آمدیم

اخبار

نوشته شده توسط :pouria
چهارشنبه 19 اسفند 1388-09:06 ب.ظ

بیاننامه شماره (بنگرید به آیه 30 اعراف)

 

                   امام رضا علیه السلام: 

اگر دو گرگ درنده به گله بی چوپانی حمله کنند، خسارت کمتری می زنند، تا کسی جاه طلب که به دین ضربه میزند.(میزان الحکمه6922)

 

با عرض سلام و درود و ادبی دوباره

محضر همدانشگاهی های صدرا

 

بدینوسیله جهت روشن نمودن اذهان تمامی شما عزیزان اعلام می شود:

1.       با توجه به حکمی که در تاریخ 26/9/88 توسط آقای دکتر مرندی به وزیر علوم آقای دکتر دانشجو ارسال شده است به لحاظ قانونی و از نظر هیئت امنای دانشگاه، حق هرگونه امضای مالی، حقوقی و مشابه آن، از آقای دکتر اکبریان سلب شده است و از آن تاریخ رسماً آقای دکتر لسانی ریاست(سرپرست) دانشگاه شمرده می گردند. بدیهی بود که ایشان نیز طی بخشنامه ای به تاریخ 1/10/88 که به کلیه پرسنل دانشگاه ارسال داشتند، دستور هماهنگی پرسنل قبل از انجام هر امری را با شخص ایشان، صادر نمایند. عواقب سر باز زدن پرسنلی که وقعی به این موضوع ننهاده اند به عهده خود این عزیزان خواهد بود.

2.       پس از این اعلام حکم به آقای دکتر اکبریان و سرباز زدن ایشان از تن دادن به اجرای این حکم، آقای دکتر اکبریان و افراد ذی نفوذ ایشان طی عملیاتی فراقانونی، به اجرا در آمدن این حکم را به هسته های بالاتر اجرایی و قانونی در وزارت علوم کشیده و روند فرآیند قانونی تغییر مدیریتی در دانشگاه را به اصطکاک و کندی دچار نمودند. ایشان و عوامل ایشان با رایزنی های فراقانونی و مادون اخلاقی، پرونده مشکلات دانشگاه صدرا که به خودی خود پیچیده بود را پیچیده تر کردند. بالارفتن مقاومت در سیستم ایشان موجب کاهش شدت جریان روند تغییر و متأسفانه تولید حرارت و گرمای شدیدی شده است!

3.       باشگاه دانشجویان دانشگاه صدرا، این کشمکش های دور از آداب و اخلاق اسلامی (که لطمه اش مستقیماً بر پیکر دانشجویان وارد شده و آینده آنها را به بازی می گیرد) را به شدت هر چه تمام تر محکوم می نماید و از همدانشگاهی های عزیز درخواست می نماید که همزمان با حفظ آرامش خود در آستانه امتحانات و إن شاءالله موفقیت در آن، از حقوق حقه دانشجویی خود به هیچ وجه، فروگذار ننمایند. بدیهی است که پیگیری مطالبات دانشجویان در ایام امتحانات (که فکر دانشجو باید تنها صرف درس او شود) به عهده نمایندگان باشگاه خواهد بود؛ چراکه متاسفانه احساس خوبی از تصمیمات روزهای آینده دانشگاه، برداشت نمی شود.

4.       طبق دستور منبعی موثق، تمامی تصمیمات و احکام صادره ضد دانشجویی، پس از حل این جریانات، به حالت اولیه تلقی خواهد شد و با بعضی عوامل آگاه در آن برخورد صورت خواهد پذیرفت.

5.       روزهای آینده از سرنوشت ساز ترین روزهای دانشگاه است و از همه دانشجویان آرزوی توفیق در رسیدن به منافع و حقوق دانشجویان را تمنا داریم.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox